دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف بهداد پلاستیک بسته 100 عددی

برای خرد کردن گوشت، ماهی، مرغ و دیگر مواد غذایی، یا ورز دادن مواد اولیه غذا قبل از پخت، بهتر است از یک جفت دستکش یکبار مصرف بهداد پلاستیک استفاده کنید. با استفاده از این دستکش‌های مقاوم و شفاف، دستتان بوی انواع مواد غذایی را به خود نگرفته و همچنین آلودگی‌ها و میکروب‌های احتمالی موجود در دست، به مواد غذایی منتقل نمی‌شوند. همان‌طوری که از نام این مدل پیداست، می‌توانید بعد از مصرف آن را دور بیندازید. دستکش بهداد برای هر دو دست قابل استفاده بوده و برای مصارف خانگی خانم‌های خانه‌دار بسیار مناسب است.
داخل بسته‌بندی آن 100 عدد دستکش قرار دارد که به صورت رول قرار گرفته‌اند تا به راحتی آن را بیرون کشیده و بعد با استفاده از نقاط پرفراژ ، آن را از دستکش بعدی جدا کنید. با بسته‌بندی خاص این مدل، می‌توانید به‌سادگی آن را در کشو یا کابینت جای داده و مورد استفاده قرار دهید.
این دستکش ساخت شرکت بهداد پلاست است که در طول سه دهه فعالیت خود، همچنان در زمینه  تولید انواع محصولات مانند کیسه‌زباله و فریزر، پاکت ساندویچ ، سفره یکبار مصرف و کیسه‌های همیشه تازه ، پیشرو است. این شرکت از پیشرفته‌ترین واحدهای تولیدی در ایران است و از تکنولوژی نوین برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند.

قسمت دیدگاه بسته شده است.